+90 532 661 52 06
info@vegatek.com.tr

KURUCUMUZUN MESAJI

Anasayfa / Kurumsal / Kurucumuzun Mesajı

KURUCUMUZUN MESAJI
Vegatek mühendislik 2017 yılında inşaat ve müteahhitlik alanlarında faaliyet göstermek üzere sektöre adım atmıştır. Firmamız tecrübeli kadromuz ve mevcut kalite standardımız çerçevesinde yıllardır aldığımız mütevazi projelerin oluşturduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde bugün içinde bulunduğumuz büyük projelere imza atmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana daima en iyi olmayı hedefleyerek devam ettiğimiz yolumuzda büyük projelere imza atmayı sürdüreceğiz.Kaliteli hizmet anlayışımız, yeterli bilgi birikimi ve eğitimimiz uzman kadrolarımız, insan ve çevresel değerlere verdiğimiz önem ile çalışmalarımıza devam ederek firmamızı ulusal ve uluslararası arenada vazgeçilmez bir yapı taşı haline dönüştürmekteyiz.

Geldiğimiz noktada faaliyet alanlarımızı genişleterek yeni sektörlere giriş yapmaya başladık. Bu anlamda inşaat grubumuza eklemiş olduğumuz dış ticaret ağımızla global manada çözüm ortaklarımızı arttırarak hem ülkemize hem de firmamıza pek çok katkı payı sağladık. Ayrıca inşaat ihale danışmanlık hizmetlerimizle de sektöre yeni atılan ve konuya tam hakim olmayan firmalara da yardımcı olmaktayız böylece alanımızda yer alan diğer paydaşlara da öncülük ederek ülkemize sektörel bazda daha geniş bir çerçevede faydalı olmayı hedeflemekteyiz.

Amacımız bu yapıyı daha sağlamlaştırarak sürdürülebilir kılmak ve kurumsallaşma kültürümüzü köklendirerek gelecekte yer alacak ikinci nesil yöneticilerimizle bu yolda yepyeni ve donanımlı vizyonlar sağlamaktır. Bu anlamda ilerde çok daha genç, inovasyona açık bir alt yapı oluşturarak firmamızı küresel anlamda adından sıkça söz edilir bir kurum haline dönüştürmek ve bu sayede ülkemizin ulusal ve uluslararası ticaret hacmini artırmak ana hedefimizdir. .

Çağlar YÜKLÜ
İnşaat Mühendisi
İLKBAHAR MAHALLESİ GÜNEYPARK KÜME EVLERİ G BLOK Apt. NO: 5/69 ÇANKAYA/ANKARA
+90 532 661 52 06
info@vegatek.com.tr
HARİTADA YERİMİZ